Jump to content
Facebook Twitter Youtube

Ten years of CSBLACKDEVIL COMMUNITY!


Mr.Love
 Share

Recommended Posts

6 hours ago, Mr.Love said:

       Acum zece de ani, a fost fondată Comunitatea CsBlackDevil și în câteva luni ne-am alăturat topului. Nu știam că acesta va fi începutul unei călătorii remarcabile, care se va întinde pe un deceniu. Zece ani sunt mult timp, insa noi am continuat să ne adaptăm nevoilor în continuă schimbare ale managerilor de servere.

          Nu pot exprima cât de mândru sunt de ceea ce am construit împreună. De la acele începuturi umile de lucru până la 2 dimineața, până la creșterea unei echipe creative și talentate în jurul pasiunii noastre pentru comunitate. Sunt încă la fel de entuziasmat astăzi ca și în 2012.

          Avem câteva surprize pentru a sărbători cea de-a zecea aniversare. Abia așteptăm să le împărtășim! Mi-ar plăcea să aud amintirile tale din comunitatea CsBlackDevil! Când ai vizitat prima dată forumul nostru și din ce motiv? Vă rog să-mi spuneți în comentariile de mai jos.

 

 

HAPPY BIRTHDAY!

10th.png

 

 

 

ROMANIAN: Salut! Prima dată când m-am înregistrat, am fost pe serverul NEWLIFEZM, îmi plăcea foarte mult serverul, după aceea am intrat în proiectul Journalist și de atunci mi-am început activitatea pe forum. Îmi place enorm comunitatea și iubesc de a ajuta foarte mult, nu știu, nu am cuvinte, mi-a intrat în suflet și nu mă pot oprii din a ajuta, vreau să crească în continuare, și o să crească bineînțeles! Totul e să ai răbdare și timp, asta contează, bineînțeles și oameni de încredere 🙂 Mă bucur că sunt aici alături de toți oamenii din toată lumea. La mulți ani CSBD și îți mulțumesc @Mr.Lovepentru toată munca/efortul depus/ă. La cât mai mulți!! 💪💪🤗🤗😘😘❤️❤️

 

 

English: Hello! The first time I registered, I was on the NEWLIFEZM server, I really liked the server, after that I joined the Journalist project and since then I started my activity on the forum. I really like the community and I love to help a lot, I don't know, I don't have words, it has entered my soul and I can't stop helping, I want it to continue to grow, and of course it will grow! It's all about patience and time, that matters, of course, and trustworthy people 🙂 I'm glad I'm here with all the people around the world. Happy birthday CSBD and thank you @Mr.Love for all the work / effort. To as many as possible!! 💪💪🤗🤗😘😘❤️❤️

  • I love it 2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Happy birthday to our community, this is a great achievement to reach this stage. We are really proud of you all, we grow with you and your presence ❤️
#CSBD 10 Years 💓.

  • I love it 1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salut, 

In primul rand LA MULTI ANI comunitatii si forum-ului. 

Am aflat de CSBD Com. prin 24 februarie 2022 ,  cand am cautat un server cu Staff matur pe care pot sta linistit. Cu timpul, in 2 saptamani, vad ca mi-a fost aprobata aplicatia de Admin pe Legends.CsBlackDevil. De atunci, sunt incontinuu aici alaturi de voi si de Staff. Imi este bine aici. 

  • I love it 2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma bucur foarte tare pentru echipa CSBD ca tine comunitate in locul care merita si chiar m ai sus. N-o sa uit ziua asta niciodata. Am venit de la cabana acasa doar ca sa fac sectiunile pe forum. De la 200 km de casa. Frumoase amintiri.

De multe ori mi e dor de vremurile din ani 2012 + ..

 

La multi ani CSBD ❤️

Edited by PoOL
  • I love it 3
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links