Jump to content
Facebook Twitter Youtube

De vanzare - CSDM.CsBlackDevil.Com


Mr.Love
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Buna seara!

 

Luni, Marti cel tarziu serverul Csdm.CsBlackDevil.Com va fi platit de mine!

 

Addonsul va ramane neschimbat!

 

Iar adminii cre au fost pot sa revina cu acelas rank care il aveau!

 

Cu respect,

akN.

  • I love it 2
Link to comment
Share on other sites

Sunt interesat sa cumpar eu serverul chiar acum in cazul in care pot plati doar 9 euro pe luna(conform ofertei de aici http://csblackdevil.com/forums/index.php?/forum-5/announcement-1-csblackdevil-cs-16-server-hosting/)

Serverul Csdm - CSDM este un server achiziţionat prin oferta Krond Premiu, prin urmare, la această ofertă beneficiaţi de următoarele caracteristici:

 

  • Panou de control cu funcţii avansate
  • Acces FTP şi FIleManager
  • Spaţiu de stocare al resurselor necontorizat
  • Index de calitate (sys_ticrate) tactat la 500
  • Sistem de operare Linux

 

Pe lângă acestea, aveţi inclus şi:

  • Asistenţă tehnică la configurare
  • Backup zilnic la addons + server
  • Funcţie sv_downloadurl pentru descarcarea rapidă a resurselor
  • Acces cameră owneri
  • DNS CsBlackDevil.Com
  • Forum propriu cu drepturi depline de moderare

 

Preţul fiind de 100RON respectiv 23.

  • I love it 3
Link to comment
Share on other sites

Acest server inca mai este de vazare, colegul meu Loading doar a lasat aici mai multe detalii despre acest server.

 

Serverul Csdm - CSDM este un server achiziţionat prin oferta Krond Premiu, prin urmare, la această ofertă beneficiaţi de următoarele caracteristici:

 

  • Panou de control cu funcţii avansate
  • Acces FTP şi FIleManager
  • Spaţiu de stocare al resurselor necontorizat
  • Index de calitate (sys_ticrate) tactat la 500
  • Sistem de operare Linux

 

Pe lângă acestea, aveţi inclus şi:

  • Asistenţă tehnică la configurare
  • Backup zilnic la addons + server
  • Funcţie sv_downloadurl pentru descarcarea rapidă a resurselor
  • Acces cameră owneri
  • DNS CsBlackDevil.Com
  • Forum propriu cu drepturi depline de moderare

 

Preţul fiind de 100RON respectiv 23.

  • I love it 1
Link to comment
Share on other sites

@Loading Eu si @walker vrem sa cumparam serverul te rog sa intri pe skype urgent.

 

În acest moment sunt Online pe Skype, Yahoo Messenger cât şi pe serverul de TeamSpeak3 a-l comunităţii CsBlackDevil.

 

skype_16x16.png George_krs_58

yahoo.png Loading.csbd  

3806576.pngTs.CsBlackDevil.Com

  • I love it 1
Link to comment
Share on other sites

În acest moment sunt Online pe Skype, Yahoo Messenger cât şi pe serverul de TeamSpeak3 a-l comunităţii CsBlackDevil.

 

skype_16x16.png George_krs_58

yahoo.png Loading.csbd  

3806576.pngTs.CsBlackDevil.Com

Am dat add pe skype! , astept sa ma adaugi sa te pot baga in comferinta cu walker

Link to comment
Share on other sites

Sorry de 2x Post

Serverul a fost platit de @walker , acum asteptam confirmarea de la domnul @Loading

 

Am nevoie de o dovadă din parte dumneavoastră, cum că serverul a fost achitat cu succes, dovada constă în chitanţa oferită de către personalul băncii BRD.

Link to comment
Share on other sites

Cand am vorbit cu @walker mi-a spus ca o sa imi cereti decat numele de pe care au fost trimisi bani , nicidecum chitanta .... iar el odata ce este plecat de revelion 1 probabil 2 zile nu va pot arata "Chitanta" deoarece el este cel care a facut transferul de bani.

Link to comment
Share on other sites

Cand am vorbit cu @walker mi-a spus ca o sa imi cereti decat numele de pe care au fost trimisi bani , nicidecum chitanta .... iar el odata ce este plecat de revelion 1 probabil 2 zile nu va pot arata "Chitanta" deoarece el este cel care a facut transferul de bani.

 

Aştept o confirmare din partea dânsului, până atunci vă doresc un an nou fericit.

Link to comment
Share on other sites

Nicio problema cand am sa ajung acasa am sa vo si arat dar cum nu vam gasit pe niciunul ON nu am avut cum sa va o arat pt ca plecasem deja pt PETRECEREA DE REVELION.

Din partea mea catre COMUNITATEA CSBD la multi ani si un an nou fericit TUTUROR si la fel de mult SUCCES ca si pana acum .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links