Jump to content
Facebook Twitter Youtube

De vanzare Rs.CsBlackDevil.Com


Mr.Love
 Share

Recommended Posts

Update !

Oferim spre vanzare serverul RS.CsBlackDevil.Com [ ip = 89.44.246.124:27015 ]. Acesta va ramane prin oferta comunitatii KROND PREMIUM.

Asteptam oferte si oameni seriosi care sa il preia.

 

Cu stima,

Staff-ul CSBD~!

 

O bună perioadă de timp acest server a ocupat un loc în top15 GameTracker.Com

Cu mâna pe inimă pot spune că acest server este de nota 10, o bună peioadă de timp am fost la "cârma" acestui server, şi observam că pe timp de zi serverul se menţinea 32/32 fără intermediul Boost-urilor/Redirectelor. Nici pe timpul nopţii nu duceam lipsă de jucători.

 

mjkb.jpg
 
 
Am uitat să menţionez că serverul vine însoţit de un addons configurat de către mine, din propia perspectivă addonsul acesta este apreciat de către toţi jucătorii modului Respawn.
 
Addonsul este foarte asemănator cu cel de pe actualul meu server (Respawn.CsBlackDevil.Com).
  • I love it 4
Link to comment
Share on other sites

Hm,sunt si eu interesat,am acum 10 euro telefon(orange)daca se poate face plata prin transfer credit,,add: golanmick97@yahoo.com te rog mult d-nu Loading,sunt interesat !


Am gasit si pe cineva care sa doneze cu mine,este om de incredere am mai avut server cu el,in 4-5 zile este al nostru server-ul daca v-a merge prin  transfer credit,vorbim prin pm/skype.

Edited by Nok1a
  • I love it 3
Link to comment
Share on other sites

Hm,sunt si eu interesat,am acum 10 euro telefon(orange)daca se poate face plata prin transfer credit,,add: golanmick97@yahoo.com te rog mult d-nu Loading,sunt interesat !

Am gasit si pe cineva care sa doneze cu mine,este om de incredere am mai avut server cu el,in 4-5 zile este al nostru server-ul daca v-a merge prin  transfer credit,vorbim prin pm/skype.

Y!m: loading.csbd

Skype: george_krs_58

Server TS3: TS.CSBLACKDEVIL.COM

Private message: Loading

  • I love it 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links