Jump to content
Facebook Twitter Youtube

[Prezentare] SPeeDStriKe


SPeeDStriKe
 Share

Recommended Posts

¤ Nume în joc: SPeeDStriKe sau Tiberium pe Cs.
¤ Vârsta: 18 spre 19.
¤ Nume: Andrei.
¤ Oraș: Bucuresti
¤ Județ: -
¤ Țară: Romania de origine .
¤ Jocuri preferate: Cs . M-am jucat si metin candva , ii place hard truck , age of empiers ,etc
¤ O scurtă descriere despre tine: In ultima vreme am fost pe multe comunitati , cel putin 30 cu nume mari , din pacate nu m-am putut incadra in acel staff ,in acei prieteni , dar am dat de CSBD , si cred ca imi place , as vrea sa ma dezvolt langa voi , sa va arat ce stiu , si voi sa imi aratati ce stiti , in ultima vreme am fost si fondator si administrator si toate gradele , candva am avut propria comunitate ,  , dar nu am putut sa o mentin finianciar. Am venit aici si sper sa ma incadrez in comunitatea voastra si sper sa ma acceptati.
¤ De unde ai aflat de CsBlackDevil: Am aflat umpland pe net , dupa o cearta cu unul din fondatori unui site
¤ Server preferat (server doar din comunitate!): Inca nu m-am incadrat intr-un dar imi place ZM si Sh.
¤ O poză cu tine (în cazul în care ai deja una și vrei să o postezi):
Se vede la profil .
 

  • I love it 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links