Jump to content
Facebook Twitter Youtube

Request Recruitment [Solutioned]


Ghost Warrior
 Share

Recommended Posts

Nick: Kompact
uviTR2Y.png Nume real :Adrian
uviTR2Y.png Cati ani ai?: 19
uviTR2Y.png Ce jocuri te joci? si cat de mult ca timp?(fiecare dintre ele): Counter-Strike 1.6 (5 ani) Euro Truck Simulator 2 (1 an) Max Payne 3(5 luni) The Hunter (2 saptamani  )
uviTR2Y.png De unde esti?(tara si oras): Romania,Ploiești însă fac “naveta” în Bucuresti cu studiul
uviTR2Y.png Descrie-te(cel putin 50 de cuvinte): Sunt cooperativ,imi place lucrul în echipă,să cunosc oameni noi (chiar și din spatele unui monitor),apreciez oamenii care imi zic unde și ce greșesc,și încerc să mă corectez și să învăț din greșeli,de asemenea să pot să mă ocup și să intru în dezvoltarea unor proiecte de tip gaming în special forumuri,însă răbdarea și abandonul mă “apasă” atunci când simt ca nu mai am putere de a face acel lucru cum trebuie (fie un server,fie un site,fie un joc).Sunt sociabil,mereu înțelegător și consider că ofer seriozitate când trebuie și amuzament în diferite situații care nu dispun de seriozitate maximă
uviTR2Y.png Noteaza cateva din calitatile tale: Muncitor,cooperativ,onest,sociabil,seriozitate,dornic de implicare
uviTR2Y.png Spune-ne cateva din defectele tale:Singurul meu defect pe care chiar il consider este faptul ca nu am prea multă răbdare (fie in proiecte fie in viata de zi cu zi) și ori le abandonez ori le ofer cuiva care consider ca se poate ocupa.( pe partea de gaming-online)
uviTR2Y.png Pe care categorie/categorii ai fost activ/a in ultima perioada?(descrie-ti activitate):Counter-Strike 1.6 și Resurse,insă momentan nu am mai activat,dar voi incepe activatea cum trebuie și sper sa dau dovadă de lucrurile scrise mai sus.
uviTR2Y.png Care categorie/proiect doresti sa ai sub responsabilitate?(alege din ACEASTA LISTA): Request DNS&Forum sau Suport Tickets
uviTR2Y.png Cat de bine vorbesti engleza?(si alte dialecte):Vorbesc destul de fluent( o studiez din ce in mai mult) franceza însă mai puțin vorbit,mai mult scris ( o studiez zilnic),dispun de dictionare cât și cărți gramaticale,astfel ca pot să mă perfecționez
uviTR2Y.png Folosesti TS3? Ai un microfon activ?: Da folosesc,însă activez mai mult pe telefon.Dispun la calculator de un microfon,însă telefonul are implentat astfel ca il pot utiliza
uviTR2Y.png Metode pentru contact:Steam,WhatApp,Instagram
uviTR2Y.png Ultima cerere: Nu am aplicat

Link to comment
Share on other sites

Mai intai sa invatam cum trebuie limba romana apoi sa ne laudam ca suntem foarte dedicati altor limbi.

 

"uviTR2Y.png Care categorie/proiect doresti sa ai sub responsabilitate?(alege din ACEASTA LISTA): Request DNS&Forum sau Suport Tickets" pentru acest raspuns as fi respins direct oricare alta aplicatie, dar de dragul depunerii de efort:

@Kompact Te rog sa ne prezinti mai multe propuneri(sau una foarte mare) extrem de originale care sa revolutioneze comunitatea.

  1. Doresc sa fie scrise corect si coerent, fara graba
  2. Doresc sa fie asezate cat mai aspectuos si detaliile puse intr-un mod atractiv
  3. Doresc sa vad mult efort depus.
Link to comment
Share on other sites


1.Diferite concursuri prin care sa motivăm Managerii de Servere să-și dea interes maxim față de serverele administrate de ei prin boosturi,dropuri,promovări sau alte premii;

2.Rezolvarea problemei legată de numele comunității pe platforma FaceBook (acea problemă de confidențialitate,astfel că oriunde am preciza www.csbd.com -fie postări,fie comentarii- acestea sunt șterse automat de facebook),știu că s-a făcut un anunț pe acest subiect,insă nu au aratat prea mulți membrii interes;

3.Să dezvoltăm și să creștem cat mai mult numărul serverelor de CS:GO (sau mai pe înțeles,sa ne axăm pe partea de CS:GO) deoarece incep sa crească foarte mult numărul jucatorilor,dată fiind oferta Valve de a oferi gratuit acces la joc cât și la conectarea pe servere de cs:go,să oferim  suport tehnic (moduri de diferite tipuri,spre exemplu-basebuilder/zombie plague/zombie escape- sau pluginuri) și/sau promovări;

4.O secțiune privată a Managerilor de Servere unde să poată discuta între ei,să se ajute atunci când au probleme,și unde chiar și staff-ul să le poate oferii sfaturi utile legate de po[CENSORED]re,diverse întrebări și probleme;

 

Nu sunt tocmai “inovatoare” aceste propuneri,însă pe  aceste subiecte,propun eu,să ne axăm cât mai mult.

 

EDIT:Daca tot s-a pus problema de alegerea sectiunilor/proiectelor spre moderare aleg atunci Social și Resources, Science and Technology -World Of Games

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kompact said:

1.Diferite concursuri prin care sa motivăm Managerii de Servere să-și dea interes maxim față de serverele administrate de ei prin boosturi,dropuri,promovări sau alte premii;

Am cerut idei care sa revolutioneze comunitatea, asta inseamna sa fie ceva anume, am cerut sa depui efort.

1 hour ago, Kompact said:

2.Rezolvarea problemei legată de numele comunității pe platforma FaceBook (acea problemă de confidențialitate,astfel că oriunde am preciza www.csbd.com -fie postări,fie comentarii- acestea sunt șterse automat de facebook),știu că s-a făcut un anunț pe acest subiect,insă nu au aratat prea mulți membrii interes;

Pai si cu ce ne ajuta daca repeti ceva de care stim deja si nu am avut ce sa facem?

1 hour ago, Kompact said:

3.Să dezvoltăm și să creștem cat mai mult numărul serverelor de CS:GO (sau mai pe înțeles,sa ne axăm pe partea de CS:GO) deoarece incep sa crească foarte mult numărul jucatorilor,dată fiind oferta Valve de a oferi gratuit acces la joc cât și la conectarea pe servere de cs:go,să oferim  suport tehnic (moduri de diferite tipuri,spre exemplu-basebuilder/zombie plague/zombie escape- sau pluginuri) și/sau promovări;

Cum? ce anume sa facem? cum atragem oamenii care sa ofere suport tehnic? unde ii gasim daca nu ii avem?

1 hour ago, Kompact said:

4.O secțiune privată a Managerilor de Servere unde să poată discuta între ei,să se ajute atunci când au probleme,și unde chiar și staff-ul să le poate oferii sfaturi utile legate de po[CENSORED]re,diverse întrebări și probleme;

Hm, asta nu este rea.

1 hour ago, Kompact said:

Nu sunt tocmai “inovatoare” aceste propuneri,însă pe  aceste subiecte,propun eu,să ne axăm cât mai mult.

Atunci nu ai respectat ce am cerut.

1 hour ago, Kompact said:

EDIT:Daca tot s-a pus problema de alegerea sectiunilor/proiectelor spre moderare aleg atunci Social și Resources, Science and Technology -World Of Games

Ok. Astept raspuns la ce am spus mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Facem o campanie/un anunț,unde punem posturi la bătaie,ca și pentru o cerere de Designer,prezintă un portofoliu cu “creațiile” lui (pluginuri,addon-uri) Experiența sa și ce mai vreți voi.Daca acel scripter are tot ce căutați atunci va fi “testat” să pună pe picioare un server csgo cu  un mod ales de administrație.Daca este reusit este acceptat și pe urma ajutorului oferit managerilor csgo este recompensat (bani sau ce-si doreste el),va fi practic un angajat,care are datoria sa creeze addonuri sau pluginuri/să ajute managerii unde intampina probleme tehnice,daca nu,la revedere,este “concediat”.Un manager isi va pune intrebarea,”daca deschid server cs:go de unde iau addon?” nu este ca pe cs 1.6,cauti addon basebuilder gasesti basebuilder,cs:go este mai complex după părerea mea,daca ve-ti oferii addon uri de tip zombie (sa zicem) ca si pentru cs 1.6 managerii vor alege sa deschida si un server de cs:go.Daca ma uit putin peste serverele cs1.6,multe ruleaza addon-ul comunitatii (zp 6.2) așa mă gândesc că vor face și pentru serverele de cs:go.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu văd de ce nu,insa momentan timpul nu mi permite acces la calculator,activitatea mea pe teamspeak fiind foarte foarte slabă fiindca pe telefon nu este la fel ca pe calculator,bagi TS in “bara” si iti vezi de ale tale.Pe viitor da,dupa ce mai acumulez niste experienta pe baza csgo (joc cat si administrarea unui server)

Daca deschid aș vrea sa-l fac fie escape fie basebuilder,moduri foarte jucate,basebuilder nu prea exista,deci...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru cererea ta!
Din pacate nu indeplinesti toate cerintele noastre. Revin-o cu o cerere atunci cand o sa poti fi activ.
Iti urez toate cele bune!

XwUYJ4F.png

Maintain Your Creativity Reckoning Originality

Mentine-ti Creativitatea Recunoscand Originalitatea

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links