Jump to content
Facebook Twitter Youtube

[#116] Provocare - ev3r-, wilde, enjoyka !


Recommended Posts

Numele celui care il provoci: ev3r-, wilde, enjyka
Tema Lucrari:sasuke-render-by-rukia95-d4hqi35.png

Link---> 
http://iceimg.com/kyjNz-HQ/sasuke-render-by-rukia95-d4hqi35.png
Tipul lucrari (semnatura,banner,avatar,userbar,logo,Large Piece): Semnatura !
Marime:400x200
Text:Sasuke
Watermark:GFX Battle
Timp de lucru:3 ore de la acceptare !
Finalizare (voturi): 20 !!!

Edited by # Collection.
Link to comment
Share on other sites

Vot clar 1, voi nu stiti cum a fost facuta varianta 1... la varianta a 3-a acel smudge nu se potriveste deloc, are culori nepotrivite si este neintins smudge-ul, in schimb la prima varianta smmudge-ul este foarte frumos, nu vorbesc de efecte ca nu ati bagat nici unul dintre voi ca sa se vada, dar, eu am votat pentru cea mai frumoasa si cea mai complicata lucrare.

  • I love it 1
Link to comment
Share on other sites

Vot clar 1, voi nu stiti cum a fost facuta varianta 1... la varianta a 3-a acel smudge nu se potriveste deloc, are culori nepotrivite si este neintins smudge-ul, in schimb la prima varianta smmudge-ul este foarte frumos, nu vorbesc de efecte ca nu ati bagat nici unul dintre voi ca sa se vada, dar, eu am votat pentru cea mai frumoasa si cea mai complicata lucrare.

 

Si daca stiam cu ce ma incanta , tu crezi ca aici lumea voteaza pe complexitate sau pe aspect ? 

 

Vot v1 smudgeul lucrat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links