Jump to content
Facebook Twitter Youtube

[109] Battle: addicted,revan,anime fan


add!ct3d
 Share

Recommended Posts

Numele celui care il provoci: Fan anime, revan
Tema Lucrari: http://iceimg.com/prOPVvwU/tumblr-msvk4obdwi1qfvaoco1-500.jpg 
Tipul lucrari: larg piece
Marime: free
Text: free
Watermark: free
Timp de lucru: maine ora 12:00
Finalizare (voturi): 10

 

La terminare imi trimiteti lucrarile prin PM! Bafta!

  • I love it 2
Link to comment
Share on other sites

e foarte greu sa ma aleg , stiind fiecare a cui e , as vota v2 dar nu prea imi place ceea ce e facuta dintre "unul din voi" , deci v1 imi place blurul  :lol:

Nene,aici nu votam pe prietenii, ori votezi strict obiectiv fata de lucrare,de cum arata si de munca depusa ori stai deoparte..

VOT ANULAT!  fiecare vot trebuie sa aiba un argument deoarece ai ales lucrarea respectiva si nu pe cealalta.

Edited by add!ct3d
Link to comment
Share on other sites

Nene,aici nu votam pe prietenii, ori votezi strict obiectiv fata de lucrare,de cum arata si de munca depusa ori stai deoparte..

VOT ANULAT!  fiecare vot trebuie sa aiba un argument deoarece ai ales lucrarea respectiva si nu pe cealalta.

ma scuzati de postu asta dar auzi ma mosule nu ai sps "vot + argument" , nu-mi place v2 ca ma sperie , nu anula votul , ca nu ai pus tu niste reguli gen "nu vota pe prieteni" am votat ca-mi place blurul si atat

esti multumit de "vot + argument" de adevarul "fata de lucrarea aia" akm lasa-ma si stai calm....daca te sperii ca nu a votat unul pentru tine nu incepe sa faci zarva , nu suntem la puscarie!

Edited by revan™
Terminati cu subiectul asta, wilde, votul tau este anulat din motivele lui Addicted.
Link to comment
Share on other sites

v.1 pentru blur si text e ok ^_^ la v2 sincer nici nu ma chinui sa inteleg ce ai vrut sa realizezi.....ciudat abstract ....

Nene prin abstract e logic ca e ceva mai ciudat si deosebit , sa nu te chinui tata sa nu te spargi cumva.

 

Nu pot sa cred ca votati un stock cu blur si text , la v2 a muncit mult mai mult si imi place stilul c4d + pentool / brush desi nu sunt alese extrem de bine c4durile a stiut cum sa le puna in valoare , desi ma asteptam ca unu din voi sa faca cu smudge dar m-am inselat .

Vot v2, am explicat mai sus dc.

Edited by Nescafe
  • I love it 2
Link to comment
Share on other sites

Nene prin abstract e logic ca e ceva mai ciudat si deosebit , sa nu te chinui tata sa nu te spargi cumva.

 

Nu pot sa cred ca votati un stock cu blur si text , la v2 a muncit mult mai mult si imi place stilul c4d + pentool / brush desi nu sunt alese extrem de bine c4durile a stiut cum sa le puna in valoare , desi ma asteptam ca unu din voi sa faca cu smudge dar m-am inselat .

Vot v2, am explicat mai sus dc.

Aici nu e vorba de blur sau text sau C4D. Ce va place mai mult cum a iesit votati, nu ca aia are blur si asta are C4D, votez 2 ca cealalta are blur, ambele au fost facute dupa stock.

  • I love it 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links