Jump to content
Facebook Twitter Youtube

[#37]Kinzor VS KingOfShadow


indifferent
 Share

Recommended Posts

Votez V1 doarece in V2 acele nuante de rosu sunt prea dominante , in schimb V1 sa zic asa "place la ochi" , culorile se potrivesc una cu cealalta si nu creaza disconfort ca la V2.

Edited by Myke
Link to comment
Share on other sites

Vote 2.

Si terog kinzoru nu mai posta posturi aiurea, ca nui neaparat sa dau argument, lui nescafe era important, dar sa amanat aceasta ideie !

Daca vreai tu voturi cu argumente o sa astepti foarte mult timp ca aicea nui portofolii ca sa argumentam, doar votam care este mai reusita..

Edited by jokeR-
Link to comment
Share on other sites

Vote 2.

Si terog kinzoru nu mai posta posturi aiurea, ca nui neaparat sa dau argument, lui nescafe era important, dar sa amanat aceasta ideie !

Daca vreai tu voturi cu argumente o sa astepti foarte mult timp ca aicea nui portofolii ca sa argumentam, doar votam care este mai reusita..

Si care ar fii problema ta daca eu vreau sa aud si argumente nu numai voturi ptr +1 , nu ma mir dc nu intelegi .... , 

 

 

ON:

 

2 lucrari slabe ... 

 

V1  Ai pus un bg total nepotrivit , renderu nu este bine integrat , scrisul urat 

 

V2 inestetica , renderul nu este bine integrat , dar macar ai folosit c4d , desi nu se potrivesc si nu sunt bine asezate , + borderul e frumusel , textul cam urat dar in comparatie cu v1 arata acceptabil 

 

Vot v2 , nici nu am avut ce sa votez ....

Link to comment
Share on other sites

OFF:Ce model de designer bag ..:| frate revan asa ar fii cel mai corect dar cei care voteaza gen ( votez 1 imi place , votez 2 bun font ) aia stiu PhotoShop ? pe dq..la ei le poate place o lucrare facuta in paint nu in photoshop..

 

ON: Nici una nu are renderul integrat ..dar votez 2 la 1 e back. ala

Edited by Jully
Warn +2 / off-topic
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links