Jump to content
Facebook Twitter Youtube

[#36] Sonnyc vs Nescafe vs Revan


Sonnyc
 Share

Recommended Posts

Numele celui care il provoci: Nescafe si Revan
Tema Lucrarianimegirlrenderbylkoizu.pngSa nu fie aceeasi lucrare ca la celalalt battle
Tipul lucrari (semnatura,banner,avatar,userbar,logo,Large Piece): Semnatura
Marime: 350x500px
Text: Battle

Watermark:  CSBD

Timp de lucru: 24h la acceptare
Finalizare (voturi):

 In functie de cati accepta

2 membri -5 voturi

3 membrii  - 15 voturi[nu stiu sigur]

Edited by Sonnyc
Link to comment
Share on other sites

Lucrarea 1 - Se putea si mai bine,e prea luminoasa,si bate la ochi tare,la fel si text-ul.

Lucrarea 2 - Este perfecta,imi place cum a aranjat C4D-urile alea :),totodata a intergrat si bine imaginea.

Lucrarea 3 - Creatorul nu a stiut cum sa face acel smudge perfect,cu toate ca avea sanse mari,nu ia iesit bine :-j.

 

In final votez lucrarea nr 2.!

Link to comment
Share on other sites

Guest revan micutz

V3 - arata foarte bine acel smudge, si textul bine amplasat.

Link to comment
Share on other sites

ma nescafe ma rog dc sa fie anulat votul lui awesome si  dochin scrie cumva in regulament ca un membru atunci cand voteaza trebuie sa aduca argumente ?

poate acea persoana nu vrea sa comenteaze lucrarile lor si voteaza creatia care le place, dupa mn anulezi degeaba voturile lor, corect ar fi sa se ia in considerare

vot 2 imi place cum a pozitionat c4d-urile

Edited by Nescafe
Cel ce a facut topicul a specificat ca doreste argumente , mai vrei alte explicatii ?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links