Jump to content
Facebook Twitter Youtube

Se accepta in comunitatea CSBD asa ceva?!


Eminescu
 Share

Recommended Posts

 

Cannabis nu este bot este unu dintre detinatori pe server si e trb lui ce face cu sv, din cate stiu ai voie maxim cu 3 botii pe server.

 

de la 3 pana la 27 sunt inca 24 de boti in joc ;), am facut acest post deoarece nu vreau sa se pacaleasca si altcineva crezand ca 32/32 sta serverul mereu.

Edited by Eminescu
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua !

Dupa parerea mea, te puteai adresa direct unui administrator cu aceasta problema !

Noi nu suntem de vina cu nimic. Acum nu sta nimeni sa urmareasca fiecare server in parte si cati boti au !

Sper ca ti-am fost de ajutor .

Poti da PM lui Loading, Sethhh, Mr.Love, Adrian etc.

 

Sa ai o zi buna !

 

P.S: ma scuzi ca nu am scris cu diacritice !

Link to comment
Share on other sites

 

 

Acest topic a fost creat pentru a informa membri acestei comunitati. Am pus titlul acela sa intre lumea sa se informeze.

 

Multumim de informatii !

Dar ti-am zis daca vrei ca aceasta problema sa se rezolve, ti-am zis ce sa faci.

Link to comment
Share on other sites

[EN] :

 

you have a point .... they are using many bots and got unranked by GT

 

b_560_95_1.png

 

As far as the community administration we have rules that ban this sort of behavior

 

 

CsBlackDevil.Com - Recomandam Fair-Play ! :

Started by Sethhh.,

 

In urma aparitiei a mai multor divergente intre serverele comunitare din ultima perioada, CsBlackDevil va aduce la cunostiinta:

 

¤ Folosirea HLTV-urilor pe serverele CS1.6 este strict interzisa.

¤ Orice fel de conflict intre administratorii serverelor care poate influenta negativ comunitatea, va fi luat sub observatie si sanctionat in functie de gravitatea acestuia.

¤ Nu dorim in niciun fel patarea imaginii comunitatii noastre in lumea GAMING-ului.

 

 

Cu stima,

Staff-ul CSBD

 
Im sure the administration will take serious mesurements , but there is no need for violent language ;)
 
 
 
[RO] :
 
ai dreptate .... pe care le folosesc in mai multe boti și-au NeEvaluată de GT
 
b_560_95_1.png
 
În ceea ce privește administrația comunitară avem reguli care interzic acest tip de comportament .
 
CsBlackDevil.Com - Recomandam Fair-Play ! :
Started by Sethhh.,

 

In urma aparitiei a mai multor divergente intre serverele comunitare din ultima perioada, CsBlackDevil va aduce la cunostiinta:

 

¤ Folosirea HLTV-urilor pe serverele CS1.6 este strict interzisa.

¤ Orice fel de conflict intre administratorii serverelor care poate influenta negativ comunitatea, va fi luat sub observatie si sanctionat in functie de gravitatea acestuia.

¤ Nu dorim in niciun fel patarea imaginii comunitatii noastre in lumea GAMING-ului.

 

 

Cu stima,

Staff-ul CSBD

 
Sunt sigur că administrația va lua masuratori serioase, dar nu este nevoie pentru limbaj violent ;)
  • I love it 10
Link to comment
Share on other sites

Salutare,

 

Imi cer scuze, nu am cercetat foarte bine acest caz. Dupa cum vezi acest server a primit unranked din cauza motivului spus si de colegul meu ,Adm- , mai sus . Nu cred ca trebuie sa facem scandal pentru asa ceva , fiecare are server-ul lui sa se ocupe de el, cat timp il plateste este exact treaba lui si el suporta consecintele , prin urmare nu avem ce dezbate aici.

Edited by dev™
EDIT.
  • I love it 1
Link to comment
Share on other sites

 

Salutare,

 

Imi cer scuze, nu am cercetat foarte bine acest caz. Dupa cum vezi acest server a primit unranked din cauza motivului spus si de colegul meu ,Adm- , mai sus . Nu cred ca trebuie sa facem scandal pentru asa ceva , fiecare are server-ul lui sa se ocupe de el, cat timp il plateste este exact treaba lui si el suporta consecintele , prin urmare nu avem ce dezbate aici.

 

 

Draga dev™, acelasi lucru i-am zis si lui, sau asta incercam... daca are vreo problema sa raporteze administratorilor, nu sa dezbata acest lucru aici !

Link to comment
Share on other sites

Cu asemenea oameni ajunge de rapa comunitatea, cum poti cere pe fondator + ftp + manager un pret de 50 euro cand tu ai serverul 27/32 numai boti. Administratorii / Fondatorii acestei comunitati sa faca ceva cu acest server. 

IjvgduT.png

unde vezi tu 5 boti in print-ul asta?? daca mai multi playeri au numele rs.csbackdevil.com gata e bot la tine :-j

Link to comment
Share on other sites

unde vezi tu 5 boti in print-ul asta?? daca mai multi playeri au numele rs.csbackdevil.com gata e bot la tine :-j

Mama florine taci ca rad astea de tine :o :o... daca tu crezi ca la asta m-am referit eu esti mai bot ca boti de pe RS. :)) :))

Pe server sunt 5 playeri reali, restu sunt niste boti care joaca ca playerul normal.

 

EDIT: Intra pe GT.COM si dai la RS.CSBLACKDEVIL.COM si uita-te la timp, o sa vezi ca toti au acelasi timp. Posibil are si un sv_restart 1 acolo pus la misto sa le mai reseteze scorul si etc. Mai invata si dupa vorbesti..

 

Inca un ex:

mkL7YQC.png

Edited by Eminescu
  • I love it 1
Link to comment
Share on other sites

Mama florine taci ca rad astea de tine :o :o... daca tu crezi ca la asta m-am referit eu esti mai bot ca boti de pe RS. :)) :))

Pe server sunt 5 playeri reali, restu sunt niste boti care joaca ca playerul normal.

 

EDIT: Intra pe GT.COM si dai la RS.CSBLACKDEVIL.COM si uita-te la timp, o sa vezi ca toti au acelasi timp. Posibil are si un sv_restart 1 acolo pus la misto sa le mai reseteze scorul si etc. Mai invata si dupa vorbesti..

 

Inca un ex:

mkL7YQC.png

=)) Scoate-ti fratilor serverul de pe comunitate , ne faceti de ras.. =)) Asa ducem servere in top? Spectatori si boti? 

  • I love it 1
Link to comment
Share on other sites

Am crezut ca sau schimbat , dar nu e primadata cand fac asa . Daca va uitati bine si la SV de pe GT care e pe nr 1 MONDIAL , e la fel ca si RS , adica folosesc BOTI :)))) . Si multe altele care is in TOP cu asa ceva si la fel folosesc BOTI ;) . Iar SERVERELE de pe CSBD cel putin sunt in TOP pe cinstite si fara BOTI .

  • I love it 1
Link to comment
Share on other sites

Baietii dupa rs au profitat de exploitu-l xFakePlayers si nu au dat update la krond asa aveau ei jucatori intre 00:00 AM si 14:00 PM linie.

 

Sper sa ai scoata din comm ... , inca o data crazy e un ratat care nu poate duce nimic in top fara hltv/fake's .

Edited by dev™
WARN +5 / Utilizarea unui limbaj abuziv si neadecvat!
  • I love it 2
Link to comment
Share on other sites

 

Baietii dupa rs au profitat de exploitu-l xFakePlayers si nu au dat update la krond asa aveau ei jucatori intre 00:00 AM si 14:00 PM linie.

 

Sper sa ai scoata din comm ... , inca o data crazy e un ratat care nu poate duce nimic in top fara hltv/fake's .

 

Te rog frumos, grija cu limbajul !

 

Da... am analizat mai in amanunt aceasta problema, si as fi foarte bucuros daca administratorii ar da afara acest server din comunitate ca ne face de rusine...

Link to comment
Share on other sites

Sper ca intereseaza pe careva treaba asta, deoarece eu nu vreau sa fiu banat in GT.rs din cauza unor copii care nu stiu decat sa aiba profit cu serverul nu sa si bage bani in el. Nu ii cunosc nu ma cunosc dar pana la urma trebuie sa facem ceva cu ei. Sincer acum...

Link to comment
Share on other sites

Mulţumim pentru sesizare, nu este un lucru văzut dintr-o retrospectivă rea cu privire la această sesizare. Dreptul la respect şi la egalitate este un aspect pe care noi trebuie să vi-l oferim.

 

Nu înţeleg la ce folos sunt aceşti BOTi, înţeleg că îţi ocupă câteva sloturi în scopul de a creşte RANKul, dar nu folosindui în exces şi într-un număr atât de mare.

 

Metoda BOTilor este una destul de inutilă, probabil vei ajunge în TOPul celor mai bune/populate SERVERe, dar credeţi că va fii uşor să menţineţi SERVERul cu astfel de metodă?; vă spun eu şi vocea tuturor OWNERilor ce se respectă, categoric nu.

 

Această faptă este văzută ca fiind o ilegalitate în comunitatea CsBlackDevil, această regulă referitoare la utilizarea BOTilor a fost fondată pe data de 20/may/2013 (aici).

 

Numărul maxim permis pentru a folosi aceşti BOTi este de 2 maxim 3. 

 

Acesta este primul şi ultimul avertisment pentru cei din STAFFul RS. În cazul în care acest incident se va repeta puteţi reveni sesizându-vă unuia dintre administratorii comunităţii CSBD.

  • I love it 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links