Jump to content
Facebook Twitter Youtube

Gameover revan


REVAN
 Share

Recommended Posts

Aveam si eu un topic de genul dar cred ca l-a sters cineva.


 


Shooter


 


Call Of Duty: all series (+Black Ops 1/2 Multiplayer / - Advanced Warfare)


Battlefield: all series (+Battlefield 4 Multiplayer)


Wolfenstein: The New Order


Medal Of Honor: all series


Sniper: Ghost Warrion 1 & 2


Alien Vs. Predator


Far Cry 3


Metro


 


3rd Person


 


Dead Rising 3


Batman: all series


Left4Dead 1 & 2


Assassin's Creed: Revelation, Brotherhood & III


Transformers: Revange of the fallen & War/Fall of Cybertron


Mirro's Edge


Saint's Row: 3 & 4


Star Wars: Battlefront 1 & 2, The Force Unleashed 1 & 2, Republic Comando


Resident Evil: 4, 5 & 6


Prototype 1 & 2


 


Nu prea imi mai aduc aminte alte jocuri. Voi mai scrie pe parcurs.


Edited by rREVAN
  • I love it 2
Link to comment
Share on other sites

Salutare,

 

Am vazut ca ai jucat Asassin's Creed , te sfatuiesc sa incerci si seria Prince of Persia, este destul de interesanta si are un story cam la fel de complex cam cel al jocului precizat mai sus.Tot un joc RPG bun este si seria Gothic , te sfatuiesc sa o joci si pe aceasta, are un story mai complicat dar daca incepi de la primul joc o sa-l intelegi.

Edited by dev™
  • I love it 2
Link to comment
Share on other sites

Bv, ai gusturi bune.

Ti-as propune sa joci The Elder Scrolls Skyrim, e o joaca bine structurata ce cere mult timp :) . Acest RPG are o desfasurare a intiplarilor destul de controversata, plina de momente epice, nu este lipsita de elemente fantastice. Lumea este deschisa , atmosfera fiind una medievala.

Link to comment
Share on other sites

Bv, ai gusturi bune.

Ti-as propune sa joci The Elder Scrolls Skyrim, e o joaca bine structurata ce cere mult timp :) . Acest RPG are o desfasurare a intiplarilor destul de controversata, plina de momente epice, nu este lipsita de elemente fantastice. Lumea este deschisa , atmosfera fiind una medievala.

Sincer sa fiu, nu prea imi plac jocurile rpg si cu timp trecut. Imi place actiunea din prezent & viitor.

Link to comment
Share on other sites

Incearca serioa HALO , se pare ca e un joc exact pentru gusturile tale, imbina viitorul cu actiunea , un FPS de succes.

Daca imi aduc bine aminte cred ca am o parte din seria Halo dar le voi incerca, multumesc.

Link to comment
Share on other sites

I see a lot of people suggesting you what to play.

I think to do it too bro :D.

I suggest you strategic game , historical ones like Heart of Iron 4 and Victoria II or EU4.

These will be very helpful for you to increase the breain skill (if you dont use cheats thought).

 

P.S : Can I be the black women in here !?

MjsfCEV.gif

She is so HOT ! :)))))

  • I love it 1
Link to comment
Share on other sites

Guest majesttisk *

Joaca Dishonored, e destul de ok. La inceput nu mi-a atras atentia dar jucandu'l devine interesant.

Dead Space daca te pasioneaza jocurile de natura mai horror, in special prima parte din el.

Apoi un joc mai vechi dar care pentru mine ramane in top, Return to castle wolfenstein.

 

Salut!

Link to comment
Share on other sites

Joaca Dishonored, e destul de ok. La inceput nu mi-a atras atentia dar jucandu'l devine interesant.

Dead Space daca te pasioneaza jocurile de natura mai horror, in special prima parte din el.

Apoi un joc mai vechi dar care pentru mine ramane in top, Return to castle wolfenstein.

 

Salut!

Dinosonored am jucat ceva din el, nu prea mi-a placut sincer.

Bai, Dead Space, am incercat sa termin 2-u, si frate, prea mult horror pentru mine. Mereu monstrii si numai monstrii, si m-am saturat de ei. :lol:

Am auzit de el, tata l-a jucat dar nu am avut tentativa sa il joc sincer, am sa vad ce tine de el.

Link to comment
Share on other sites

Guest majesttisk *

Revan, daca DEAD SPACE 2 ti se pare inspaimantator inseamna ca primul te lasa fara aer :D

Primul este mult mai inspaimantator. Sincer e pacat sa nu rezisti sa l termini. E bine pus la punct, asta e si ideea sa te tina in tensiune.

E aiurea rau o misiune cu o maternitate sau ceva de genul, copii necro :D

 

Altceva ce sa'ti recomand, Poate un Bulletstorm sau un Serious Sam.

Joaca Silent Hill daca ai jucat Resident Evil, doar ca e mai enigmatic. Ai mai mult de cautat dar e cam acelasi sistem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links