Jump to content
Facebook Twitter Youtube

Design


Xpert™
 Share

Recommended Posts

O dimineață plăcută, CsBlackDevil.

Întrebarea de astăzi vine dintr-o curiozitate. Pare-mi-se...c-am auzit zvonuri cum că dacă nu ești Designer oficial, nu poți posta lucrarea ta în cadrul cererii. Este adevărat? Și în acest caz..De ce nu le permiteți și celorlalți? După dorința fiecăruia de-a ajuta, ajută sau nu, dar dac-ar exista această restricție, dumneavoastră-i privați de dreptul la opțiune și cu sinceritate vă mărturesc că eu unul nu-s de acord.

 

 

 

Toate cele bune, Xpert!

Link to comment
Share on other sites

Salut, din cate vad eu, tu esti putin in urma, aceasta regula a fost interzisa acum putin timp deoarece s-a facut acea regula cu GFX Helpers. Acum ca numai exista, fiecare membru poate sa isi posteze lucrarea, desigur, daca respecta modelul dat de userul care a postat.

Sper ca te-am facut inteles, o zi frumoasa !

Link to comment
Share on other sites

A existat o regula numit "GFX Helpers", membru care au fost responsabile pentru a raspunde cererile... dar aceasta regula a fost prea egoist și nimeni nu-mi place deloc.

zvonurile erau adevarate, dar din aceasta cauza, a fost eliminat.

daca doriti sa raspunda la o cerere, puteti face acest lucru in mod liber, nu va faceti griji..

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum vad aproape toti ati raspuns la fel  :huh: , nu e necesar sa i raspundeti 5 insi acelasi raspuns, 1 e de ajuns. Totusi.....

 

Salut, din cate vad eu, tu esti putin in urma, aceasta regula a fost interzisa acum putin timp deoarece s-a facut acea regula cu GFX Helpers. Acum ca numai exista, fiecare membru poate sa isi posteze lucrarea, desigur, daca respecta modelul dat de userul care a postat.

Sper ca te-am facut inteles, o zi frumoasa !

 

T/C

  • I love it 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links