Jump to content
Facebook Twitter Youtube

[#112] Battle - GFX Team


Sido
 Share

Recommended Posts

Tema Lucrari: Lineage 2 (gaming)

Render: http://img11.imageshack.us/img11/1107/ojnt.png
Tipul lucrari : Semnatura
Marime: la alegere
Text: Sido
Watermark/Subtext:
CSBD Member

Timp de lucru: 24 de ore
Finalizare (voturi):
21.10 2013 (ora 12:00 noaptea GMT+2)

Alte Info: Stiu ca renderul e low quality, dar stati calmi ca la o dimensiune mai mica nu se simte. e problema voastra cum profitati de el, sunteti "designeri", nu ?

PS: cam multi de 12 pe aici, atat in nr de ordine al topicului cat si in ora de incepere/finalizare a battelului dar si a datei de terminare =)

Link to comment
Share on other sites

realizez că timpul e cam scurt, am un program încărcat dar dacă va fi nevoie se va mai prelungi.

@collection, nu e un motiv :P după mă poţi provoca pe "terenul tău"

Edited by Sido
Link to comment
Share on other sites

VOTEZ 1 . Este mai reusita decat v2 .

 

Fara suparare dar v2 are : un text oribil

                                           culori urate

                                           imagine neclara

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca mai are sens sa prelungim "battle-ul", Felicitari Collections pt lucrarea castigatoare v1 :)

 

 

 

Oribile aman2, cica battle gfx team... fara suprare dar lucrarile sunt jalnice,voi chiar nu aveti simtul esteticului?

vot 1...

m-ai facut sa rad =)

oricum, aparent forumurile astea de cs sunt infundate in acel "stil de blur" care pentru unii este si "stil propriu" ce se gaseste si pe toate tracker-erele astea (torrente or w/e) (da da, acum spuneti ca nu stiu sa accept critica) sa vad pe cineva ca face ce am facut eu acolo, la aceleasi detalii sau mai bine si jos palaria. pana atunci bafta la blur si c4d dupa tutoriale =) ca ceva diferit putini am vazut sa faca.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links