Jump to content
Facebook Twitter Youtube

Cat sa mai acceaptam.


rusu--
 Share

Recommended Posts

Guest Costii

Salut,

Dupa cum am vazut ca staff-ul Rs.CsBlackdevil.Com nu se ia deloc de grija,si inca au boti,colegul nostru"LOADING!" a zis ca a fost primul si ultimul avertisment,din cate vad serverul lor incepe sa ne faca de rusine,prefer excluderea acestui server din comunitate,este singurul care lucreaza cu atatia boti!Ne fac o reclama negativa,ceea ce nu este deloc bine pentru comunitatea CsBlackdevil.O zi buna va doresc!

  • I love it 1
Link to comment
Share on other sites

Salut.Eu acum am intrat pe server ,si am observat ca sunt 3 boti,si restul sunt playeri cu ip si steam diferit.3 playeri sunt afk insa au steam si ip diferit,deci este in regula.Cand faci asemenea reclamatii te rog sa dovedesti care sunt playeri "vituali" (hltv-urile) ca sa ne dam seama,ca asa acuzatii nefondate poate face oricine.Un print la gametraker poate face oricine,insa intra pe server si vezi care sunt  playeri ,boti sau hltv-uri.Faci un print la consola si gata.Stima.

  • I love it 3
Link to comment
Share on other sites

Salut.Eu acum am intrat pe server ,si am observat ca sunt 3 boti,si restul sunt playeri cu ip si steam diferit.3 playeri sunt afk insa au steam si ip diferit,deci este in regula.Cand faci asemenea reclamatii te rog sa dovedesti care sunt playeri "vituali" (hltv-urile) ca sa ne dam seama,ca asa acuzatii nefondate poate face oricine.Un print la gametraker poate face oricine,insa intra pe server si vezi care sunt  playeri ,boti sau hltv-uri.Faci un print la consola si gata.Stima.

Are dreptate Shadow ; Rusu fi mai atent , de dimineata sunt pe server si nu am vazut niciodata mai multi boti decat 3 ; Este o greseala , nu-i nimic inuman , cu toti gresim , dar sa nu se mai repete ; parca stati cu ochi numai pe ei si asteptati sa bage boti sa ii puteti da afara .. 

Conformati-va sunt baieti buni si nu mai fac prosti :)

  • I love it 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Costii

Salut,

Din cate vad ,membrii de mai sus ne spun ca Staff-ul Rs.CsBlackdevil.Com a renuntat la boti,dar eu am dovada ca nu este asa http://i.imgur.com/kawSmAx.png Ce spuneti acum?.Multumesc,o zi buna in continuare!

Edited by Costin™
  • I love it 3
Link to comment
Share on other sites

CE SA ZICEM DE RS cand csdm foloseste la fel fratilor sunteti cei mai praf owneri existenti daca preferati boti pe server Rusu y am whit you  serios akuma ori sunteti owneri adevarati ori sunteti ceva gen aia disperati dupa loc in gmt?Nu sunteti cei cu respawnurile de aici nici pe sfert ce e dm shade !!!!!!Atata am avut de zis se pare ca disperarea unora dintre owneri intreci orice limita si masura de apeleaza la asemenea chestii pentru un amarat de loc in gametracker .NU duceti comunitatea asta in jos pentru un amarat de loc mai bun in gmt !!! Nu numai rs a folosit dastea si la csdm.csblackdevil se foloseste in clipa de fatza doar ca aia e un plugin cu mii de boti cu ping sincer un c....t de server!!

 

Putina decenta in voi ca sunteti mai prosti cu grafica la 31 in gmt decat ala cu grafica la 20 macar aia sunt curati nu terminati ca unii owneri !!

Edited by dev™
WARN +5 / Limbaj abuziv.
  • I love it 1
Link to comment
Share on other sites

CE SA ZICEM DE RS cand csdm foloseste la fel fratilor sunteti cei mai praf owneri existenti daca preferati boti pe server Rusu y am whit you  serios akuma ori sunteti owneri adevarati ori sunteti ceva gen aia disperati dupa loc in gmt?Nu sunteti cei cu respawnurile de aici nici pe sfert ce e dm shade !!!!!!Atata am avut de zis se pare ca disperarea unora dintre owneri intreci orice limita si masura de apeleaza la asemenea chestii pentru un amarat de loc in gametracker .NU duceti comunitatea asta in jos pentru un amarat de loc mai bun in gmt !!! Nu numai rs a folosit dastea si la csdm.csblackdevil se foloseste in clipa de fatza doar ca aia e un plugin cu mii de boti cu ping sincer un c....t de server!!

 

Putina decenta in voi ca sunteti mai prosti cu grafica la 31 in gmt decat ala cu grafica la 20 macar aia sunt curati nu terminati ca unii owneri !!

Spuneti de sv meu ca e varza dar eu nu folosesc de aproape 2 luni boost, ce vedeti la mine sunt doar playeri. Hai sa vedem ca toate serverele ajung la nivelul asta.

  • I love it 1
Link to comment
Share on other sites

Deja in acest topic se incep atacuri inutile intre fondatori, ceea ce nu ar trebui sa existe , fiecare are server-ul treaba, propriul scop , fiecare ar trebui sa se uite in oglinda si ce are in "ograda" inainte sa atace inutil , facand un scandal INUTIL , nu inteleg ce acceptati voi ? Daca aveti probleme cu un server anume si credeti ca incalca regulile trebuie sa vorbiti cu un administrator sau sa faceti un ticket la sectiunea support , nu sa va certati aici ca x si y au boti , dar nu sunt dovezi . Aceasta este o zona pentru recreere , nu scandal si nervi .

 

Topic closed !

  • I love it 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links