Jump to content
Facebook Twitter Youtube

[Prezentare]MrTwister


MrTwister
 Share

Recommended Posts

¤ Nume în joc:MrTwister

¤ Vârsta:18 ani.

¤ Nume:Florin

¤ Oraș:Craiova

¤ Județ:Dolj

¤ Țară:România

¤ Jocuri preferate:Counter+Strike 1.6

¤ O scurtă descriere despre tine:Salut , numele meu este Florin , am 18 ani , locuiesc în oraşul Craiova , judeţul Dolj şi sunt elev în clasa a 12 a.Pasiunea mea este PhotoShop-ul , dar că meserie aş vrea să devin medic pe secţia de radiologie a spitalului nr1 din Craiova.Am început să lucrez în PhotoShop acum 2 ani prin noiembrie 2012.Cu timpul , am evoluat , iar de la lucrările pe care le făceam mai urâte că stockul , spun eu am ajuns să fac lucrări mult mai bune.Am venit pe CSBD , să îmi expun lucrările şi să primesc sfaturi constructive.Urăsc persoanele care sunt tupeiste , desii ele sunt tămâie în domeniul în care eu cel puţin încerc să fac ceva.Nu sunt adeptul fumatului , urăsc mâncarea nesănătoasă , îmi place să ies cu prietenii şi să mă joc jocuri pe PC.Această este scurta mea "Bibliografie" , sper că va plăcut.

¤ De unde ai aflat de CsBlackDevil:Ştiam de mult timp , dar nu aveau unde să îmi postez lucrările , aşa că am venit aici.

¤ Server preferat (server doar din comunitate!):Nu joc încă pe vreun server.

¤ O poză cu tine (în cazul în care ai deja una și vrei să o postezi):Nu am aici am în telefon.


Ps:Poate mă cunoaşte cineva ca şi Twister#GFX.

Edited by MrTwister
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links