Jump to content
Facebook Twitter Youtube

[ UPDATE ] [ TRADE ON ] Zombie OutStanding [Addons Original]


Recommended Posts

Vand addons-ul lui hattrick rescris , adica script-ul a fost imbunatatit , au fost scoase errorile+vulnerabilitatile.

Comenzile ascunse au fost fixate+comenzile redirect.

 

Nu veniti aici ca am si eu ZombieOutstanding sau ce dq aveti voi , un addons fara script site este ca/cat , adica 0.

Ce aveti voi este plin de comenzi ascunse si alte cacaturi , deci puteti sa aruncati la gunoi.

 

Astept doritori.

Imi rezerv dreptul de a vinde addons-ul , a fost platit.

 

Precizez ca eu  sunt singuru care detinem scruiptu functional si ultima versiune care a facut-o hattrick , plus toate bugurile au fost inlaturate.

 

Ii multumesc pentru ajutorul acordat.

 

UPDATE: Accept si schimburi cu licente/gift-uri jocuri/conturi steam/bani in firme de host etc..

Noul UPDATE 8 septembrie, MODUL FARA ERRORI / FARA COMENZI ASCUNSE

 

 

NEW UPDATE: Noi optimizari aduse sv-ului , HOST TNI 500 FPS cu addons-ul pus ca la carte+12 jucatori on 470-500 FPS , deci imaginativa ca este 0 lag , se misca mai bine decat cand i-ati da reinstall fara plugin-uri.

 

pVeDhqD.png

 

2TVkKCX.png

 

Incepand de astazi , nu mai accept intermediar , eu ma pot considera printre cei mai seriosi useri dupa acest forum , deci nu va fi nevoie.

 

Dupa ce v-am pus addons-ul pe server nu sunt responsabil pentru picarea server-ului , asigurativa ca aveti host de la o firma "SRL/PFA" cu protectie DDOS si exploituri la zi.
Nu vreau sa aud ca pica de la addons , fiindca nu pica de la addons , pica de la host-uri care sunt "parasute" , firme recomandate: TNI/KROND/0PING.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links