Jump to content
Facebook Twitter Youtube

Adeptii dulciurilor


Javed
 Share

Recommended Posts

Nu cred ca e persoana sa nu fi mancat ceva dulce,sau sa nu aiba un desert preferat.


OSUZUuJ.jpg?1?3556


*Asadar acest topic este destinat celor ce isi indulcesc ziua cu ce altceva decat cu ceva dulce!?!


 


Model postare:


  1. Esti dependent de dulciuri?

  2. Care este desertul tau preferat?

  3. Ai gatit/ai incercat sa iti faci singur/a desertul preferat sau orice alt desert?(daca DA-cum a iesit?):

  4. Sunt sigure dulciurile "la cutie"?

KNJvlR5.jpg


 


 


 


Raspunsul meu:


  1. Esti dependent de dulciuri?: NU

  2. Care este desertul tau preferat?: Nu cred ca ma pot decide:)Probabil Tiramisu

  3. Ai gatit/ai incercat sa iti faci singur/a desertul preferat sau orice alt desert?(daca DA-cum a iesit?): Da,ador sa fac dulciuri.A iesit chiar bun,nu ca la cofetarie unde se pun tot felul de "chestii" dar a iesit gustos si am fost sigura de el(am stiut tot ce contine).

  4. Sunt sigure dulciurile "la cutie"?: Nimic nu mai e sigur in comert,insa intr-adevar,unele dulciuri la cutie sunt de evitat deoarece nu fac bine organismului contint aditivi alimentari si chiar chimicale ce le cresc perioada de valabilitate.

  • I love it 1
Link to comment
Share on other sites

  1. Esti dependent de dulciuri?nu

Care este desertul tau preferat?tortul credca dar si ala rar maninc

Ai gatit/ai incercat sa iti faci singur/a desertul preferat sau orice alt desert?(daca DA-cum a iesit?):nu

Sunt sigure dulciurile "la cutie"?nu n-todeauna

Edited by ***JumperinO***
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links