Jump to content
Facebook Twitter Youtube

Cont Steam 49game, level19, ban trade


Recommended Posts

ø Modalitate de contact (Y!m / Skype): nechita.razvan_95 


ø Produs(e) scoase la vânzare: cont steam 49game,  level 19, ban trade  http://steamcommunity.com/id/merlin11380/


ø Poze produs(e):


fasf.png



ø Metodă de plată:PayPal/ 20-25euro


ø Alte specificaţii: Contul are ban pe trade, am si cateva iteme in inventar http://steamcommunity.com/id/merlin11380/inventory/  


CS GO, Rank CS GO=Master Guardian 2


Edited by RAZVAN95
Link to comment
Share on other sites

Salutare, te-as ruga sa postezi un pret, de asemenea, ai piata blocata odata cu trade-ul ? (Am observat ca ai multe chei si as dori sa stiu daca poti achizitiona cutii).
 
 

Ti l-as lua eu dar esti oarecum nou si m-am cam saturat de tepe de pe CSBD :@

Reclama orice "teapa" primita pe comunitatea noastra printr-un nou topc la aceasta sectiune, respectand modelul, am sesizat ca ai facut foarte multe posturi in care spui cate "tepe" ai luat, insa nu ai reclamat niciuna.
 
 

for sell ?

Yes, the account is for sale, but it has the trading option banned. Discuss in private with RAZVAN95 if you want to find more informations about the product.

 

Nota*: Daca aveti nevoie de intermediar, va astept cu un mesaj privat.

 

Succes cu tranzactia, te astept cu un raspuns la prima intrebare.

Link to comment
Share on other sites

 

Domnu moderator JoKeR-™, incearca sa faci posturi in alta parte, eu dau bump mereu

Untitled.png

 

 

El a vrut doar sa te atentioneze , decat sa iei warn si dupa sa nu stii de ce.

In legatura cu piata blocata asta inseamna ca nu poti cumpara nimic dupa site ( arme cs:go , etc. ) ?

Link to comment
Share on other sites

El a vrut doar sa te atentioneze , decat sa iei warn si dupa sa nu stii de ce.

In legatura cu piata blocata asta inseamna ca nu poti cumpara nimic dupa site ( arme cs:go , etc. ) ?

  • DE PE DATA 26 June 2014 TOT DAU BUMP, SI EL ACU SE TREZESTE SA-MI ZICA SA DAU BUMP :))
  • DA, nu poti cumpara/vinde nimic de pe market, dar jocuri poti sa cumperi din store, dar platesti cu cardul. Daca reusesti sa-i scoti alertul, este meritul tau, bv
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links