Sari la conținut

[PARTENERIAT] ROYALSERVERS.EU - CS16 BOOST

Postări Recomandate

Image result for imagini parteneriat

CSBLACKDEVIL X ROYALSERVERS.EU

RO:

Pentru ca si noi dorim sa oferim o mana de ajutor serverelor CounterStrike 1.6 afiliate in comunitatea noastra, am incheiat un parteneriat cu ROYALSERVERS.EU.

ROYALSERVERS.EU este un site de boost ce va poate aduce playeri pe serverele voastre prin intermediul unei platforme de redirecționare și masterserverului privat, atât ziua, cât și noaptea.

Asadar, acestea sunt reducerile de care beneficiaza serverele afiliate comunitatii noastre la achizitionarea boostului:

NON-STOP 30 ZILE - X1: 80€ -> 65€
NON-STOP 30 ZILE - X2: 130€ -> 110€
NON-STOP 30 ZILE - X3: 180€ -> 155€

INFORMATII GENERALE ROYALSERVERS.EU :

• O platforma de boost deschisa din 01.12.2021.
  • Platforma de repartizare si MasterServerul este fara binduri, toti jucatorii sunt default 100%;
  • Cantitatea de playeri straini este de 80%;
  • Cantitatea de playeri romani este de 20%;
  • Cantitatea de playeri non-steam este de 100%;
  • Platforma si MasterServerul baga playeri la orice ora din zi si din noapte;
  • Modalitati de donatie oficiale sunt bancar, paypal, doar la metodele de contact de pe site;
  • Nu avem limita pentru average gametracker, acceptam si servere mai putin populare;
  • Site-ul ofera evidenta live, pentru fiecare server !

Pentru a comanda boost pentru serverul vostru, intrati pe site-ul ROYALSERVERS.EU si mentionati ca serverul face parte din comunitatea CSBLACKDEVIL atunci cand plasati comanda.
Pentru informatii suplimentare, accesati butonul de "CONTACT" de pe site sau in acest topic.

EN:

Because we wish interestedly to help the development of CS 1.6 servers from our comunity,  we have finished a partnership with ROYALSERVERS.EU, through we offer exclusive discounts for the packages of boost that they offer for our related servers CSBLACKDEVIL.  The boost will bring players from platform and masterserver all day and even in the night.

So, these are the discounts the servers will benefit that are related to our community:

NON-STOP 30 ZILE - X1: 80€ -> 65€
NON-STOP 30 ZILE - X2: 130€ -> 110€
NON-STOP 30 ZILE - X3: 180€ -> 155€

GENEREAL INFORMATIONS ABOUT ROYALSERVERS.EU : 

• A platform of boost opened on 01.12.2021 offers the best quality/ quantity!
  • Distribution platform and MasterServer is without binds, all players are 100% default 
  • Stranger players quantity is 80%
  • Romanian players quantity is 20%
  • Non-steam players quantity is 100%
  • Steam ON players quantity is 0% 
  • Donation ways are through bank-transfer, paypal and Revolut only on the contact methods on the site!
  • There is no limit to the "average gametracker"! We also accept less popular servers!
  • Live evidence is provided for each server!

To order a boost for your server, go to ROYALSERVERS.EU and mention that your server it's part of CSBLACKDEVIL  community when you place the order. For support please acces the button CONTACT on the website.

• Ador 8
  • Meow 1
  • Like 2
  • Genial 2
  • Cioco 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare.