Jump to content

Request Recruitment [Solutioned]


DunKy
 Share

Recommended Posts

Nick : DunKy
uviTR2Y.png Numele real  lucian 
uviTR2Y.png Câți ani ai?
: La 18 
uviTR2Y.png ce jocuri joci? si pentru cat timp? (fiecare dintre ei) :  cs 1.6 for 5 ani 
uviTR2Y.png De unde ești? (țară și oraș) :  Iasi-Bucium
uviTR2Y.png Descrie-te (cel puțin 50 de cuvinte) :  Sunt un tip destul de hazliu,zic eu de treaba ,cuminte. Si poate restul abilitatilor le veți vedea pe parcurs.Nu imi place sa ma descriu pentru a nu spune minciuni
uviTR2Y.png Notează câteva dintre calitățile tale :  -Nu cred ca am eu prea multe calitati
uviTR2Y.png Spune-ne câteva dintre defectele tale : Nu pricep multe lucruri

uviTR2Y.png Ați mai avut vreun fel de responsabilități (descrieți-le) : Am avut! Am avut un server de intretinut si a fost destul de greu  
uviTR2Y.png În ce categorie / categorii ați fost activ în ultima perioadă? (descrieți-vă activitatea) :  In asta de moderator
uviTR2Y.png Ce categorie / proiect doriți să vă intereseze? :  Poate pe viitor daca voi face un server!
uviTR2Y.png Cât de bine vorbești engleza? (și alte limbi) :  Hmm..Nu prea bine 
uviTR2Y.png Folosiți TS3? Aveți un microfon activ? : Nu,nu am microfon 
uviTR2Y.png Cât timp puteți fi activ după ce sunteți acceptat? (zile, săptămâni, luni, ani) : ani probabil sau luni 

uviTR2Y.png Metode de contact : nu, doar discord si ts3
uviTR2Y.png Ultima solicitare : Daca voi fi acceptat voi fi in continuare activ, Daca nu asta e continui activitatea deoarece pareți de treaba,si cam atat.

Vreau sa va aduc, sau uni poate stiti eu am aflat de voi ieri de la @Adm- ™ Si sper ca voi veti accepta

Link to comment
Share on other sites

[RO] 

Salut! Am să îți zic de ce ai nevoie pentru a avea Moderator aici pe comunitate. Îți trebuie activitate în primul rând, în al doilea rând trebuie să fii in proiectele următoare (îți alegi) "Jurnalist, VGame Reviewers, Devil Harmony, Devil Memoir, Gambler". Pentru asta îți trebuie activitate ca să intrii și în proiectele pe care le-am numerotat mai sus. Îți dau un sfat, fa activitate la proiectele la care vrei să intrii și după un anumit timp să faci cererea de Moderator. Îți trebuiesc 200 posturi oricum, dar și ceva activitate zilnică. Cineva să închidă topicul acesta vă rog. Mult succes! 

 

[EN] 

Hello! I will tell you what you need to do to have a Moderator here in the community. You need activity first of all, secondly you have to be in the next projects (you choose) "Journalist, VGame Reviewers, Devil Harmony, Devil Memoir, Gambler". For this you need activity to enter the projects that I have numbered above. I give you advice, work on the projects you want to enter and after a while apply for a Moderator. You need 200 posts anyway, but also some daily activity.  Somebody close this topic, please. Good luck!

  • I love it 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DunKy said:

Asta ar insemna ca e  RESPINS?!

maybe

Because you had to join projects and prove yourself to be active.

Well I will be more helpful to you and hope you understand.

These are all projects that we have. You can join a project that you like!

If you need more information, please feel free to contact me or only staff !!

 

Project GFX - project Journalist - project lucky-dealer project devil-memoir - project devil-harmony - project VGame Reviewers

project Guardians Of Gaming

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.