Sari la conținut

[Reclamatie Admin] XeNd2O4Re

Postări Recomandate

Citat din regulament si cu asta am zis tot :

"[!] Comenzile intre ADMINI sau pe voi INSIVA sunt strict INTERZISE ! ( REMOVE )"

@[email protected]  ... te rog sa respecti modelul de reclamatie, titlul topicului trebuie sa fie altul , te rog sa modifici :

Sunt total de acord cu scoaterea gradului lui @XeNd2O4Re fara posibilitate de redobandire.

Deasemenea nu sunt interesat de nici o explicatie din partea adminului reclamat.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Hoffmann a schimbat titlul în [Reclamatie Admin] XeNd2O4Re
9 minutes ago, Pwd by blackboost said:

La ora respectiva eram mai multi pe teamspeak unde z3u s a exprimat prin "da mi ban pe ce vrei tu pe teamspeak pe server ca si asa nu poti"

scuza-ti-ma ca ma implic , dar daca era baiat destept xend stia ca nu are voie , ceea ce rezulta ca nu a citit regulamentul , uite inca un motiv de remove.

Link spre post

Regulament:

"[!] Comenzile intre ADMINI sau pe voi INSIVA sunt strict INTERZISE ! ( REMOVE )"

P.S: Sunt interzise comenzile intre admini, tii se pare ca a facut ceva.. revii cu o reclamatie adminului respectiv.

Link spre post
27 minutes ago, youkai said:

scuza-ti-ma ca ma implic , dar daca era baiat destept xend stia ca nu are voie , ceea ce rezulta ca nu a citit regulamentul , uite inca un motiv de remove.

Regulamentul l-am citit si il stiu,nu e problema de regulament,dar omul daca mi-a zis ca e in regula si dupa imi face reclamatie,e nesimtire din partea lui,si recunosc,e si vina mea,dar i-am cerut si acordul si a fost pro,dar mna,merit remove si fiecare cu decizia lu.

Link spre post
  • CoSmiN a închis acest subiect
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

ABOUT US

uJJi7R6.png

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 60.000 members in continuous expansion, coming from different parts of the world. For this reason we consider ourselves, an international gaming community where members have the opportunity to know and interact with each other.

Donate for a beerbeer-icon.png

QUICK LINKS

• Creează nouă...