Jump to content

[PREZENTARE] Sunryse


Sunryse
 Share

Recommended Posts

¤ Nume[/nickname]: Sunryse

¤ Vârsta: 18

¤ Țară: Romania

¤ Ocupație: Scoala, anime & CS

¤ O scurtă descriere despre tine: Hmm... Sa incep prin a spune chestii precum aia care au la descriere la profilu de fb: 1.58 (foarte inalta ce-i drept), sagetator, etc ... no =)). Jokes aside: cel mai important lucru e ca imi place foarte mult ciocolata, sa dorm :)) sunt o persoana rabdatoare (in mare parte), sociabila, imi plac animeurile, imi place sa ascult muzica (de regula: rap, rock, trap, dubstep, insa exista si exceptii, depinde...), am facut mai multi ani de cursuri de dans (modern + hip hop) si 1 an de cursuri de chitara (in rest am invatat singura, google ne rezolva mai mereu).

¤ De unde ai aflat de Csblackdevil: Am vazut ceva reclame pe facebook in grupuri random si am fost nevoiti, de curand, sa ne mutam pe o alta comunitate, iar la recomandarea unui admin din stafful nostru am decis sa ne afiliem acestei comunitati.

¤ Jocuri preferate: CS 1.6, CS:GO, TERA, Revelation Online, Blade and Soul, etc... (nu prea mai am treaba cu jocurile dar de regula sunt atrasa de mmorpg-uri)

¤ Server favorit [server doar din comunitate!]: zmx.csblackdevil.com

¤ O poză cu tine (opțional)

Spoiler

vOcsY2H.png

 

  • I love it 2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Sunryse said:

¤ De unde ai aflat de Csblackdevil: Am vazut ceva reclame pe facebook in grupuri random si am fost nevoiti, de curand, sa ne mutam pe o alta comunitate, iar la recomandarea unui admin din stafful nostru am decis sa ne afiliem acestei comunitati.

Sa-i dea Dumnezeu sanatate adminului cu recomandarea!

Bine ai venit in comunitatea noastra! Speram sa te simti ca acasa. Va asteptam si pe serverul nostru de teamspeak: TS3.CSBLACKDEVIL.COM

  • I love it 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.