Jump to content
Facebook Twitter Youtube

Cum ai aflat de comunitatea CsBlackDevil?


Twix#
 Share

Recommended Posts

Eu am aflat de comunitate de la Lotru si o fata adA ..si am ramas cu lotru pe server ..el se certase cu seth ..era si loading cu noi ..si serverul a fost sters din gt si am decis sa raman la uratul de sethhh ahhaha si dupaia au facu serverul respawn ..si am ramas cu seth si loading am ridicat serverul si seth cu loading sa-u facut zombalai si am preluat eu serverul respawn un server bun.... Si va mai continua..seth uratul:)))))))

  • I love it 3
Link to comment
Share on other sites

Eu am aflat de comunitate de la Lotru si o fata adA ..si am ramas cu lotru pe server ..el se certase cu seth ..era si loading cu noi ..si serverul a fost sters din gt si am decis sa raman la uratul de sethhh ahhaha si dupaia au facu serverul respawn ..si am ramas cu seth si loading am ridicat serverul si seth cu loading sa-u facut zombalai si am preluat eu serverul respawn un server bun.... Si va mai continua..seth uratul:)))))))

Cel mai bun motiv pentru a ramane in CSBD :))

 

Lotru si Sethh au facut toata treaba ...=))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest CocaCola™

de la un prieten care a fost la școală veche acum e plecat

  • I love it 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

WHO WE ARE?

CsBlackDevil Community [www.csblackdevil.com], a virtual world from May 1, 2012, which continues to grow in the gaming world. CSBD has over 70k members in continuous expansion, coming from different parts of the world.

 

 

Important Links