"HaMsIK"

Members

Reputație Comunitate

1946 Gold I

Despre "HaMsIK"

 • Other groups Members
 • Rang
  "Shqiptar nga Pogradeci"
 • Dată Naștere 08/27/2001

Contact

Informații

 • Steam
  wizardarts
 • Sex
  Male
 • Oraș
  Albania-Pogradec

Vizitatori Recenți Profil

12441 citiri profil
 1. Hamsik 4ever ❤️

 2. mja mo lojte cs ti mo ooo 

  hajd kthehu t lozim te thunderi

  1. "HaMsIK"

   "HaMsIK"

   Hahaha emo i lodhur e , se ti sluan cs dot pendj thua per zm , leje qe as per zm sben vrk 🤣🤣🤣🤣

 3. Welcome Back My Brother ❤️

  1. "HaMsIK"

   "HaMsIK"

   Well im not back , i just visit u guys

  2. Tromix
 4. Emo i mbaruar cbn pse ta kan heq moderatorin

  1. W A L K E R ™

   W A L K E R ™

   emo cben ti ,

   po e lash 1 muaj un dhe me thane do fillosh nga e para po nuk do zgjasi shum per mod prp 

    

 5. Hi bro ! 

  welcome back 

  Come ts3 fast ! 

 6. Hi Bro I miss u welcome Back !!

 7. nga ke humbur?!

  apo nga kam humbur?! 

   

   

  1. "HaMsIK"

   "HaMsIK"

   Ec e merre vesh

 8. hey HaMsIK 

  nga je m 

   

  1. Arată comentarii anterioare  1 alții
  2. I'am The GooD BoY

   I'am The GooD BoY

   hhh po un do ik n pun m vrk kshu tha xhaxhi ?

   pa do vija ne xhaja 

  3. "HaMsIK"
  4. I'am The GooD BoY

   I'am The GooD BoY

   kush esht tjeter nga xhaja 

 9. yo , wassup bro ? 

  1. "HaMsIK"

   "HaMsIK"

   Hey how are you bro !

 10. like i tell you okay ? 

  1. "HaMsIK"

   "HaMsIK"

   Hahahhahahaggagagahgaag